Naučte se brousit a voskovat jako profesionálové

Provádíme profesionální školení servisních techniků. Školení probíhá u zákazníka, nebo v našem servisu. Obsah a rozsah školení přizpůsobíme Vašemu vybavení, doplníme technologické postupy a poradíme Vám jak dovybavit Váš ski servis.

Náplň našich školení je následující:

  • Ruční tuning hran lyží či SNB, opravy skluznic a voskování za použití nástrojů z e-shopu Tuninglyze.cz pro všechny skupiny lyžařů.
  • Broušení lyží a SNB na námi vyráběném stroji TUNER 320 2.0 pro skiservisy, půjčovny a lyžařské školy.
  • Se značkou HOLMENKOL pořádáme skupinové školení zaměřené na tuning a voskování lyží pro závodníky, trenéry a „hobíky“.

Kdy bude školení?

Délku a rozsah školení stanovujeme po dohodě individuálně, školení probíhá pod vedením zkušených servisních techniků s mnohaletou praxí.

Voskujeme lyže v Beskydských ski areálech

V rámci prezentace obchodu Tuninglyze.cz a servisu lyží AVEX SKI, již druhým rokem profesionálně voskujeme zdarma lyže závodníkům a volně příchozím. Předvádíme také výrobky renomovaných výrobců Swix, Toko, Wintersteiger, Holmenkol a Vola.

Kde jsme již byli? Kde budeme letos?

Běžkaři i lyžaři si mohou své lyže vymazlit, servis zvládnete i doma!

Řada lidí má kvůli covidové době více času a možností, jak jej strávit, je samozřejmě mnoho. Příznivci lyžování či běžkování se například mohou více zaměřit na servis svých lyží. S lyžařským servisem AVEX SKI ve Zlíně to bude hračka. Právě zde se totiž na tuning lyží zaměřují.

Celý článek

Manuály renomovaných výrobců nástrojů pro broušení a voskování lyží


PDF dokumenty ke stažení